www.cvonline.hu

Projekt Management Koordinátor

  • A hirdetés 1277 napja lejárt

Érdekel a gyógyszerfejlesztés?

Projekt Management területen szeretnél hosszú távú karriert?

Esetleg a kettő egyszerre?

A Quintiles Magyarország Kft, a világ vezető klinikai gyógyszervizsgálatokat szervező cége, 1998 óta működik sikeresen Magyarországon. Budapesti irodánkba keresünk munkatársakat

munkakörbe

A munkakör célja: Gyógyszervizsgálati projektek és a projektekért felelős csapatok munkájának támogatása magas fokú önállóság és egyéni felelősségvállalás mellett. Az új munkatársak feladata továbbá, hogy biztosítsa a szakmai-, törvényi- és belső iránymutatásoknak és szabályzatoknak való megfelelést a projektek teljes életciklusában.

Felelősségi területek:

  • Projekt dokumentáció kezelése, karbantartása, beleértve a projekthez kapcsolódó iratok, nyilvántartások és jelentések kezelését
  • Az időszakos projekt auditok, adatbázis ellenőrzések támogatása
  • Online rendszerek és adatbázisok kezelése és a kapcsolódó tervek, határidők naprakészen tartása; adatbázis hibák kiszűrése és megoldása
  • Projekt előrehaladási- és pénzügyi jelentések készítése.
  • A projekt menedzser támogatása költségvetési terv készítésében, számlákkal kapcsolatos ügyintézés
  • Prezentációk, összefoglalók készítése
  • Ügyféltalálkozók és projekt megbeszélések teljes körű megszervezése, lebonyolítása
  • Projekt management részfeladatok elvégzése utasítások alapján

Az ideális jelölt:

  • Kiválóan kommunikál magyar és angol nyelven egyaránt
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik, eredményorientált szemléletével hozzá tud járulni a munkacsoport sikerességéhez
  • Idejével jól gazdálkodik, képes feladatairól prioritási listát készíteni
  • Ügyel a részletekre, munkáját pontosság jellemzi
  • Jól kezeli a számítógépet, beleértve az MS Office programokat

Elvárt végzettség és tapasztalat:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat és a „Helyes Klinikai Gyakorlat – GCP” irányelveinek ismerete előny

A jelentkezéseket a lenti linken várjuk. A pozíció szintén elérhető a Link megjelenítése oldalon, a 1314332 pozíciószámon.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő