www.cvonline.hu

PROJEKT LOGISZTIKUS (SMT Gyártás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 855359

Link megjelenítéseimages/editor/1303982779.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Felelős a vevőkkel való kapcsolattartásért és a megrendelések kezeléséért
  • Termelési tervek elkészítése és nyomonkövetése
  • Termeléshez szükséges alapanyagok időben történő beszerzése
  • Készletgazdálkodás
  • Részvétel a belső anyagmozgatási rendszer kialakításában
  • Közreműködés a szállítmányozási és raktározási folyamatok kialakításában

ELVÁRÁSOK

  • Főiskolai/egyetemi végzettség, gazdasági ismeretek, logisztika terület
  • Több éves SMT területen szerzett releváns tapasztalat, autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • SAP-MRP rendszer ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SMT területen szerzett csomagolási és szállítási ismeretek
  • Rugalmas gondolkodás
  • Nagyfokú önállóság

ELŐNYT JELENT

  • Német és/vagy francia nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT LOGISZTIKUS (SMT Gyártás), Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Karácsony Zsuzsanna
E-mail: zsuzsanna.karacsony.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése