Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk

PROJEKT LOGISZTIKUS

(HF 9-6786)

 munkatársat.

Feladat

  • A projekt teljes logisztikai feladatainak elvégzése,
  • A beszállítókkal való kapcsolat kialakítása, kapcsolattartás,
  • A vevőkkel való rendszeres kapcsolattartás,
  • Belső folyamatok megszervezése,
  • A termelés megtervezése, anyagbiztosítás, készletoptimalizálás,
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, logisztikai),
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat (min. 5 év),
  • Elektronikai alkatrészek ismerete (SMT gyártásban),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a

HF 9-6786” –os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi  e-mail címre.

                                               HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése