www.cvonline.hu

PROJEKT KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 997178

Megbízónk multinacionális, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat magyarországi társasága.  Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. A globális vállalatcsoport
fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Nemzetközi ügyfélprojektek irányítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki tartalom és projekt ütemezés területén
  • Projekt dokumentáció kezelése, a feladatok megvalósulásának, minőségbiztosítási követelmények nyomon követése, kontrollálása
  • Együttműködés a műszaki koncepció kidolgozásában, felelősség a műszaki vevődokumentációk előkészítésben, kezelésében
  • Együttműködés és a hatékony kommunikáció elősegítése a projekt teamen belül és egyéb, a projektmunkába bevont lokális és nemzetközi partnerekkel
  • Vevő követelmények kezelése, nyomon követése
  • Az üzleti folyamatok betartásának biztosítása, egyeztetések a projektben érintett osztályokkal
  • Aktív részvétel rendszerajánlatok készítésében, az üzletszerzési folyamatban, a megvalósíthatósági elemzésekben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Gépészeti vagy járműipari háttér
  • MS-Office ismeretek
  • Megbízható angol nyelvtudás, további nyelv ismerte előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfél orientáltság
  • Jó csapatjátékos, hajlandóság utazásra

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT KOORDINÁTOR, Budapest