www.cvonline.hu

PROJEKT KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 986039

Ügyfelünk multinacionális autóipari vállalat, melynek megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az új termékek bevezetéséhez fűződő projektek teljes koordinációja
  • Lokális projekt csapat és/vagy keresztfunkciós csoport irányítása, project terv betartása/betartatása a meghatározott mérföldkövek szerint
  • Új szerszám / gyártóberendezés felügyelete, átvétele
  • Próbagyártások, run at rate-ek szervezése
  • Lessons learned elkészítése minden projekt lezárása után, átvezetés a többi futó projektbe
  • Központi funkciókkal, vevővel történő napi kommunikáció, szoros kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • Angol tárgyalóképes szintű nyelvtudás előfeltétel (írásban és szóban)
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság (SAP előny)
  • Kitűnő kommunikációs és együttműködő képesség
  • Több éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz és bejárási támogatás
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • Szakmai továbbképzések, előrelépési és karrier lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT KOORDINÁTOR, Komárom-Esztergom megye