www.cvonline.hu

PROJEKT KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 970143

Veszprém megyei multinacionális - elektronikai területen gyártó és fejlesztő – vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Klasszikus gyártási NPI feladatok ellátása (esetenként vevői és beszállítói egyeztetésekkel)
  • Adott projekt gyáron belüli, részben önálló koordinálása – folyamatos egyeztetés a társosztályokkal, mint beszerzés, logisztika, mérnökség)
  • A termékre vonatkozó folyamatok napi irányítása, probléma megoldás: minőségi probléma esetén azonnali intézkedések bevezetése, általános okok meghatározása, javító intézkedések bevezetése, eredmények prezentálása
  • APQP folyamat koordinálása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a közvetlen vezetőjével – projekt csoport vezetője -, és a gyár vezetésével

Elvárások

  • Műszaki, preferáltan gépész-, vagy villamosmérnöki végzettség
  • 1-2 éves - autóipari gyártó vállalatnál (autóelektronika) szerzett - szakmai tapasztalat elengedhetetlen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pro-aktivitás, önállóság

Előnyt jelent

  • Jártasság projektjellegű feladatokban
  • Német nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Érdekes, összetett munkakör, csapatmunka
  • Anyagi és emberi megbecsülés
  • Igényes szakmai fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT KOORDINÁTOR, Veszprém megye