www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Cégünkről

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 25 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, cég. Csapatunk 50-50%-ban hardver és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése, gyártása és üzembe helyezése terén

Állás megnevezése

Feladatok összefoglalása

  • Cégen belüli és külső ügyfélhez kapcsolódó projektek tejes körű koordinálása
  • Az értékesítési folyamatban való aktív részvétel, ajánlatadás, teljes projektfelügyelet, vevői és alvállalkozói kapcsolattartás, riportok és jelentések készítése
  • A külső és belső igények vállalaton belüli szervezése, koordinálása, maximális vevői elégedettség és a határidők tartása mellett
  • Projekthez kapcsolódó új beszerzési források/partnerek felkutatása, gyártás és minőségfelügyelet ellenőrzése
  • Projektterv készítés és aktualizálás, együttműködésben az érintett csoportokkal, fejlesztési és gyártási kapacitástervezés a projekttel kapcsolatban
  • Új piaci lehetőségek felkutatása, új értékesítési csatornák kiépítése, megrendelői tapasztaltok és visszajelzések begyűjtése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Vevőorientált és innovatív gondolkodásmód
  • Szervezési és tervezési készség
  • Kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, pro-aktivitás, fejlődni akarás, pontosság
  • Hatékony munkavégzés
  • Rugalmasság
  • MS Office ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • „B” típusú jogosítvány, rendszeres belföldi esetenként külföldi utazási hajlandóság

Előny

  • Projektkoordinációs területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amit ajánlunk

  • Fiatal csapat, kreatív munkakör
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszútávra szóló karrier lehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes juttatási csomag, rugalmas munkaidő

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése 2015.03.29-ig az alábbi e-mail címre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tűntesse fel a bruttó bérigényét és a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!
Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő