www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

  • A hirdetés 1018 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi felelősségteljes és nagy szakmai kompetenciát igénylő pozícióba:

Feladatok:

  • A beszerzés átfogó nemzetközi folyamatoptimalizáló projektjeinek előkészítése, teljesítése és koordinálása;
  • Beszerzési elemzések készítése (új folyamatok, szabványok);
  • A ZF Konszern anyaggazdálkodási alapkövetelményeinek megfelelően a meglévő és új eszközök fejlesztése és bevezetése divízió szerte;
  • Részvétel a beszerzési riportok ellenőrzésében valamint a mutatószámok és riportrendszerek továbbfejlesztésében és kivitelezésében;

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – gazdasági informatika, mérnökközgazdász vagy műszaki menedzser szakon;
  • Minimum 3 év tapasztalat Beszerzés vagy Folyamatmenedzsment területen;
  • Jártasság folyamatváltozások és folyamategységesítések területén;
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás;
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat;
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete;
  • Magas szintű Excel, Powerpoint and Acess tudás;
  • Oktatói tapasztalat;
  • Utazási hajlandóság;
  • Biztos, határozott fellépés;
  • Megfelelő kommunikációs, tárgyalási készség;

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat;

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetéseken;
  • karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet;
  • széles körű béren felüli juttatásokat;

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol