www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

  • A hirdetés 977 napja lejárt

Magyar kerékpárgyártó és forgalmazó cég keres németül folyékonyan beszélő, műszaki érdeklődésű projekt koordinátort.

Feladatok

  • Beszerzések koordinálása, új beszerzési források felkutatása
  • Viszonteladó partnerekkel való kapcsolattartás
  • Projekt adminisztráció (levelezés, táblázatok, kimutatások készítése)
  • Német nyelvű kapcsolattartás, fordítás
  • Készletvezetés támogatása
  • A cég közösségi oldalain való megjelenések kezelése
  • Marketing és PR anyagok szerkesztése
  • Weboldal fejlesztések koordinálása
  • Esetlegesen felmerülő reklamációk fogadása és kezelése
  • Az értékesítő munkatárs munkájának irodai támogatása
  • Irodai számítógépes rendszerek használata (MS Office, Adobe Pro)
  • Árkalkulációk, árajánlatok készítése

Elvárások

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Felsőfokú végzettség (esetleg végzős)
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk
  • Kitartó, lojális típus
  • Nagy munkabírás
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Műszaki érdeklődés
  • Informatikai ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki végzettség vagy gazdasági végzettség műszaki érdeklődéssel
  • Kerékpáripar ismerete, ezirányú szakmai tapasztalat
  • Grafikai programok ismerete (Adobe Illustrator, Photoshop, Coreldraw)
  • Sportolói múlt

Munkavégzés helye

  • Budapest II. kerület

  • Küldje fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre
  • Jelentkezési határidő: 2014. december 18.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német