www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.08.23.
Hirdetés azonosító: 842212

Multinacionális partnerünk számára keresünk angolul és/vagy németül folyékonyan beszélő, műszaki érdeklődésű projekt koordinátort.

Feladatok:

- Az értékesítő munkatárs munkájának irodai támogatása;
- irodai számítógépes rendszerek használata (MS Office, SAP, CRM, AutoCAD);
- műszaki tervdokumentációk, árkalkulációk, árajánlatok készítése (raktári állványrendszerek és targoncák);
- helyszíni telepítések koordinálása, kapcsolattartás a kivitelezőkkel.

Elvárások:

- tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
- felsőfokú műszaki végzettség (főiskolai vagy egyetemi végzettség, lehetőleg szakirányú, gépész- vagy közlekedésmérnöki képesítés);
- kitartó, lojális típus;
- nagy munkabírás;
- jó helyzetfelismerő és műszaki problémamegoldó képesség;
- műszaki kérdésekben elmélyedni tudó, a műszaki megoldások kapcsán részletekbe menően bevonható személyiség;
- pályakezdők és tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk
- informatikai ismeretek: Ms Office, SAP, CRM, AutoCAD

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és juttatás;
- Biztos háttér egy dinamikus cégnél;
- Karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a