www.cvonline.hu

PROJEKT KOORDINÁTOR

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 827478

Munkaerő kölcsönzési és diák foglalkoztatási területre keresünk határozott, dinamikus, tettre kész munkatársat napi létszámszervezési feladatok komplex ellátására az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Diák és felnőtt munkavállalók napi szintű szervezése különböző munkaterületekre,
  • Szoros kapcsolattartás a munkavállalókkal és a megbízó partnercégekkel,
  • Műszakbeosztások elkészítése, folyamatos aktualizálása,
  • A ledolgozott órák nyilvántartása,
  • Műszakváltások ellenőrzése (személyesen, ill. telefonon),
  • Munkavállalói személyes adatok rögzítése adatbázisban,
  • Hétvégi ügyelet ellátása,
  • Kimutatások, jelentések elkészítése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • HR területhez kapcsolódó munkatapasztalat (pl. toborzás, létszámszervezés, munkaügyi feladatok),
  • Kiemelkedő szervezőkészség,
  • Ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat,
  • Önállóság, terhelhetőség,
  • Nagyfokú rugalmasság,
  • Dinamizmus, kitartás,
  • Kimagasló problémamegoldó készség,
  • Megoldás-orientált gondolkodás,
  • Word, Excel, Outlook programok magas szintű ismerete.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Miskolc