www.cvonline.hu

PROJEKT KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 933 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indította el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett.
 Az új beruházás üzemeltetéséhez keresünk megbízható, ambiciózus munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői projektekben való aktív részvétel, projektvezető támogatása,
  • Projekt idő és feladattervének követése, folyamatos aktualizálása, hatékonyságának ellenőrzése, belső folyamatok felügyelete
  • Aktív részvétel az új termékek szériagyártásban történő bevezetésében
  • Projektdokumentációk és beszámolók összeállítása
  • Projektmegbeszélések jegyzőkönyveinek elkészítése, feladatok dokumentálása
  • Projekt team munkájának követése, feladatlisták aktualizálása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű szóbeli és írásbeli kommunikáció angol és vagy német nyelven

Előny:

  • autóipari termelővállalatnál/ hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • két nyelv ismerete
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
  • MS Office ismerete
  • nagyfokú önállóság

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria juttatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Támogatott munkahelyi meleg étkezés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Poppe + Potthoff Hungária Kft. 8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő