www.cvonline.hu

PROJEKT KOORDINÁTOR

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 776986

A Prohumán Kft. saját bővülő csapatába keres lelkes, tenni akaró munkatársat munkaerő kölcsönzési és diák foglalkoztatási területre az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • A jelentkezők részére személyes és telefonos információnyújtás munkalehetőségekről,
  • Toborzási feladatokban való önálló, aktív részvétel,
  • Jelentkezői állomány szűrése, tesztelése,
  • Szoros kapcsolattartás partner cégekkel,
  • Adatok begyűjtése, információk rendszerezése,
  • Adminisztrációs feladatok pontos elvégzése,
  • Kimutatások, jelentések elkészítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Szolgáltatási, ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat,
  • Megyén belüli utazási hajlandóság,
  • Word, Excel, Outlook programok magas szintű ismerete,
  • Önállóság,
  • Nagyfokú rugalmasság,
  • Lelkesedés, dinamizmus, kitartás,
  • Kimagasló problémamegoldó készség,
  • Megoldás-orientált gondolkodás,
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat,
Előny:
  • saját személygépkocsi előny
  • felsőfokú végzettség előny
Munkavégzés helye:
  • Tiszaújváros
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése