www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

  • A hirdetés 1199 napja lejárt

Partnerünk a régió fejlődési pályán lévő, meghatározó vállalata. A megnövekedett feladatok biztosítására keressük új munkatársukat a következő kulcspozícióba.

PROJEKT KOORDINÁTOR

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A területi felsővezető munkájának hatékony támogatása
Riportok, kimutatások, prezentációk összeállítása
Kapcsolattartási, szervezési és reprezentációs feladatok (vendégek, értekezletek, céges programok)
Adminisztrációs feladatok (posta, ügyiratkezelés)

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Min.3 - 4 év éves releváns szakmai tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Min. középfokú aktív angol nyelvtudás irásban és szóban
Erős számítógépes felhasználói ismeretek (MS Word, Excel, Power Point, Internet)
Jó szervező készség, rugalmasság, terhelhetőség
Önálló munkavégzés képessége
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

AMIT KÍNÁLUNK:

Változatos feladatok, fejlődési lehetőség

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR946 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.