www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

  • A hirdetés 1344 napja lejárt

A mikroelektronikai és az orvostechnikai ipar részére gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Projektvezető

Feladatok:

  • Projektfolyamatok tervezése, irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően,
  • Társterületekkel (pl. beszállítók, vevők, összeszerelés) való együttműködés,
  • Ajánlatkészítés támogatása, ill. koncepciók kidolgozása,
  • Projektek koordinálása az árajánlat készítéstől a gyártásig,
  • Projekt időterv elkészítése,
  • A projekt feladatainak koordinálása más osztályokkal együttműködve,
  • Projekteken belüli szervezés és prezentálás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Több éves projekt management területén szerzett tapasztalat,
  • Jó szervezőkészség, kitűnő kommunikáció szóban és írásban,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office)
  • Szabványok ismerete, SAP ismeret,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Nagy munkabírás, Jó szervező- és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Kérem, küldje át önéletrajzát az alábbi címre magyar és angol nyelven is: E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő