www.cvonline.hu
Projekt koordinátor
Talent Selection
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 711014
lejárt

A Performan Group 2003-as megalakulása óta komplex keresés-kiválasztási és szervezetfejlesztési szolgáltatásokat nyújt multinacionális ügyfelei számára. Saját csapatunkba keressük új munkatársunkat cégcsoportunk dinamikus fejlődése miatt. Tanácsadó irodánkról bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • 0-5 év tapasztalat hasonló területen,
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban (más idegennyelv ismerete, elsősorban német vagy francia, előnyt jelent),
  • HR szolgáltatások iránti érdeklődés,
  • Nyílt, együttműködő, teljesítményorientált személyiség,
  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete.
 Feladatok /Tasks:
  • Az iroda működéséhez kapcsolódó projektek koordinálása,
  • Változatos területeken (pl. back office, számlázás, beszerzés, IT, webfejlesztés, marketing) szolgáltató partnerekkel való együttműködés, projektek végigvitele, projekt célok elérése, követése,
  • Projektekhez kapcsolódóan alvállalkozók keresése és velük való kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés,
  • Proaktív ügyfél-kapcsolattartás,
  • HR szolgáltatásokhoz, tréning- és szervezetfejlesztési munkához, ajánlatadáshoz kapcsolódó asszisztencia.
 Amit nyújtunk
A sikeres pályázónak nagyon jól összeszokott és együttműködő csapatot, magas színvonalú munkakörülményeket, valamint önálló, felelősséggel teli tevékenységet ajánlunk. Juttatásként alapbért, teljesítmény arányos bónuszt és egyéb juttatáselemeket tartalmazó csomagot kínálunk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisrendszerébe, majd jelentkezzen a Projekt koordinátor pozícióra.