www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező, a folyamatos fejlődés iránt elkötelezett kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Projekt irányítása cégen belül, valamint a cégcsoporton belüli kapcsolattartás
  • Direkt kapcsolattartója a központi /belső Projekt menedzsernek
  • Kalkulációk készítésében való részvétel (termelés, logisztika, kontroling)
  • A tervezési és gyártási problémák megoldásában való aktív részvétel, a megvalósítások, módosítások nyomon követése
  • Gyártási kapacitás számok ellenőrzése
  • Kaizen folyamat támogatása, folyamatos fejlesztés, jobbító javaslatok megosztása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás
  • Projekt koordinálásban szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlesztés
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  •          Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014