www.cvonline.hu

Projekt Koordinátor

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.12.15.
Hirdetés azonosító: 1190866

Az Ön új cége

Angolul vagy németül beszélő projekt koordinátort keresünk jól ismert, nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk számára.

Az Ön új pozíciója

A projekt koordinátor pozícióban Ön felel az építkezési projektek teljeskörű kivitelezéséért az ingatlan befektetéstől egészen az átadásig. Az építési terület felügyelete és az építkezésen lévő munkatársak szakmai irányítása is a feladatok részét képezik. Az új csapattag technikai és szervezési felelősséget is kap a kivitelezendő projekt kapcsán.

Mire van szüksége a sikerhez

A projekt koordinátor pozíció sikeres betöltéséhez építkezéseken szerzett gyakorlati tapasztalat, felsőfokú építőipari végzettség és kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szükséges.

Mire számíthat partnerünktől

A vállalat kereskedelmi ingatlanok fejlesztési projektjeibe fogja bevonni Önt. Partnerünk szakmai előrelépést és kiemelkedő juttatási csomagot tud felkínálni a leendő projekt koordinátor számára.

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.

Egyéb hasonló állások Önnek
Projekt koordinátor

Trenkwalder Kft

A Trenkwalder Kft. gyöngyösi irodájába új munka...
Heves, Heves, Magyarország

Work Force Kft.

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partn...
Jász-Nagykun-Szolnok

Projekt koordinátor - Bicske

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Fejér, Bicske