www.cvonline.hu

Projekt Koordinátor

  • A hirdetés 219 napja lejárt

 Feladatok:

  • A projekteken belüli munkakörben kiadott feladatokat önállóan menedzseli
  • Támogatja a projekt határidőre történő előkészítését és lebonyolítását
  • Információkat gyűjt, jelentéseket, kimutatásokat készít
  • Részt vesz a szakmai beszámolók elkészítésében
  • Projektekkel összefüggő rendezvények, oktatások és képzések szervezési feladatait támogatja
  • Esetenként prezentációkat készít, előadást tart a célcsoport számára
  • Kapcsolatot tart fenn a partner szervezetekkel és a célcsoporttal
  • Komplex adminisztrációs feladatokat lát el, belső informatikai rendszerek alkalmazásával

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Szociológia, Szociálpolitika, HR, Gazdaság, Jog)
  • Szakmai tapasztalat: min. 1 év
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség, kiváló kapcsolatteremtő és együttműködő képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

Előny:

  • Munkaerőpiacot, foglalkoztatást érintő, vagy kis és középvállalkozásokat célzó, munkahely teremtő, beruházási projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, bérigényének megjelölésével, a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Jog / Jogi tanácsadás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő