www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1098177

Országos hálózattal rendelkező cégünk munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Feladatok:
  • Munkaerő biztosítása, helyettesítések koordinálása, nyilvántartása
  • Munkarendek, munkaidő-beosztások meghatározása, készítése
  • Munkaidőkeretek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Munkaidő nyilvántartások naprakész rögzítése, nyilvántartása
  • Munkavállalók be,- és kiléptetésekkel kapcsolatos előkészítése
  • Eszközleltár kezelése

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Munkaerő szervezésben történt jártasság vagy rátermettség
  • Alapfokú munkajogi ismeretek
  • Minimum 1-2 év koordinációban, illetve szervezésben szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Határozott, agilis személyiség, magabiztos fellépés

Juttatások:
  • Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel
  • Inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • Szimpatikus juttatási csomag

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Projekt koordinátor” jeligével, valamint a nettó bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió