www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1086703

Légiforgalmi szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • A beruházásokhoz kapcsolódó megrendelések előkészítése
  • Külső és belső partnerekhez kapcsolódó szerződések, teljesítési igazolások nyilvántartásának koordinálása
  • A beruházásokhoz kapcsolódó tervek átadása-átvétele, a kapcsolódó jegyzőkönyvek rögzítése, hibaügyintézés
  • A külföldi utazással kapcsolatos költségelszámolások elvégzése
  • A belső munkafolyamatok koordinálása (szakterületi koordináció, számlák ellenőrzése, adatszolgáltatás)
  • Megbeszélések, tárgyalások koordinálása, ütemezése
  • Ügyiratkezelés, irattárazás

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás és problémamegoldó készség
  • Szolgáltatói szemléletmód
  • Jó szervezőkészség

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • Stabil vállalati háttér, fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati munkakörnyezet

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Integrált vállaltirányítási rendszer ismerete
  • MS Dynamics AX rendszer ismerete

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben felkeltette ez a lehetőség az érdeklődését, kérjük küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát!