www.cvonline.hu

Projekt Koordinátor

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.04.19.
Hirdetés azonosító: 1024551

Érdekel a multinacionális vállalati szféra, de bizonytalan vagy, hogy merre is kezdd el a keresést?
Szeretnéd napi szinten használni megszerzett idegennyelv-tudásodat? Szívesen kipróbálnád magad a világ egyik legelismertebb telekommunikációs vállalatánál?

Elismert multinacionális partnerünk debreceni szolgáltató központjába keresünk különböző nyelvtudással projekt koordinátort.

Feladatok:

A projekt koordinátor munkatárs feladatai:
- teljes körű projekt koordinációt lát el a megrendeléstől a teljesítésig
- ellenőrzi az ügyfélmegrendelésekben szereplő adatokat, hiba esetén korrigálja azokat
- kapcsolatot tart a projekt kivitelezésében résztvevő beszállítókkal, külső partnerekkel, a folyamatban érintett belső vállalati egységekkel
- összekötő szerepet tölt be az ügyfél, és a kivitelezésben részt vevők között
- biztosítja, hogy a szükséges eszközök, kapacitások határidőn belül rendelkezésre álljanak
- ellátja a projekt folyamatos adminisztrációját

Elvárások:

- tárgyalóképes angol nyelvtudás, és felsőfokú nyelvismeret az alábbi nyelvek egyikéből: német/francia/spanyol/holland
- pályakezdők jelentkezését is várjuk, de 6-12 hónap ügyfélszolgálati pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent
- magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- kiemelkedő kommunikáció és problémamegoldó képességek
- ügyfél-orientált szemlélet

Amit kínálunk:

- vonzó juttatási csomag
- központi fekvésű, modern iroda
- fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
- tréninglehetőségek
- cégen belüli előrelépési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján