www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1012716
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Projekt Koordinátor munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A termékportfolió menedzsment hatáskörébe tartozó projektek sikerre juttatása.
  • Terméktranszferek, termékbevezetések, csomagolás optimalizálás projektek koordinálása.
  • Megvalósíthatósági tanulmányok, javaslatok összeállítása.
  • A projektek tervezése, előkészítése - projekt erőforrás, költségek tervezése, átfutási időterv készítése.
  • Intézkedési tervek részletes kidolgozása a projekt idő/költség szempontjából gazdaságos megvalósítás érdekében.
  • Projekt csapatok létrehozása, működtetése és irányítása.
  • A projekt tagok munkájának összehangolása, projekt mérföldkövek nyomon követése.
  • Információáramlás, egyeztetések szervezése és biztosítása a telephelyi és vállalati szervezetek között, keresztirányú együttműködés biztosítása.
  • Megbeszélések szervezése, emlékeztetők és beszámolók, riportok készítése.
  • Gyógyszergyártás minőségbiztosítási szempontjainak megfeleltetése és betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú gyógyszerészi, vegyészi, műszaki/közgazdasági végzettség
  • Projekt menedzsment alapok ismerete.
  • Projektszervezés és team irányítási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • PC-ismeret felhasználói szinten
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Rendszerszemlélet, komplex feladatok átlátása
  • Áttekintő képesség, lényeglátás, analizáló készség, kreativitás, rugalmasság, lendületesség, konstruktivitá

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat,
  • Gyógyszeripari, élelmiszeripari tapasztalat – GMP ismeret
  • Pénzügyi, kontrolling ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.