www.cvonline.hu

Projekt koordinátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1001691

Munkaerő kölcsönzési és diák foglalkoztatási területre keresünk határozott, dinamikus, tettre kész munkatársat napi létszámszervezési és adminisztrációs feladatok komplex ellátására.
Feladatok:

  • Felnőtt és diák munkavállalók napi szintű szervezése különböző munkaterületekre,
  • Tájékoztatók, oktatások, tesztelések szervezése, megtartása,
  • Szoros kapcsolattartás a munkavállalókkal és a megbízó partnercégek munkatársaival,
  • A ledolgozott órák, szabadságok, túlórák, nyilvántartása,
  • Jelentkezői és munkavállalói személyes adatok rögzítése adatbázisban,
  • Kimutatások, jelentések elkészítése.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • HR területhez kapcsolódó munkatapasztalat (pl. toborzás, létszámszervezés, munkaügyi ismeretek),
  • Kiemelkedő szervezőkészség,
  • Ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat,
  • Önállóság, terhelhetőség,
  • Nagyfokú rugalmasság,
  • Dinamizmus, kitartás,
  • Kimagasló problémamegoldó készség,
  • Megoldás-orientált gondolkodás,
  • Word, Excel, Outlook programok magas szintű ismerete.

Juttatások:
  • Változatos munkaköri feladatok,
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Stabil cégháttér,
  • Hosszú távú együttműködés.

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség előny.

  • Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc