www.cvonline.hu

Projekt-koordinátor

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Budapesti cégcsoport keres azonnali belépéssel, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

projekt-koordinátor

munkatársat.

Belföldi illetve külföldi, angol nyelvterületet érintő különböző feladatok önállóan történő intézése, a jelenleg futó, valamint a jövőbeni projektek teljes körű koordinálása mind cégcsoporton belül, mint az üzleti partnerek vonatkozásában. Kapcsolattartás a külföldi országok képviselőivel, e körbe tartozó üzleti levelezések, megbeszélések önálló lebonyolítása.

Ezen túlmenően további feladatok (a teljesség igénye nélkül):

  • A cégcsoport első számú vezetője részére tárgyalási anyagok előkészítése, prezentációk elkészítése, szakmai munkájának hatékony és teljes körű támogatása, angol nyelvű tolmácsolási, fordítási feladatok ellátása.
  • Utazások, megbeszélések, találkozók szervezése.
  • Levelezések lebonyolítása, különböző szakmai anyagok előkészítése.

A munkakör betöltésének feltétele:

  • Felsőfokú állami iskolai végzettség
  • magas szintű számítógép kezelői ismeretek, gyors- és gépírói gyakorlat
  • magabiztos angol nyelvtudás, orosz nyelvtudás előny

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • nagyfokú precizitás, önállóság
  • eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség
  • dinamizmus, határozottság, kreativitás
  • kiváló szervezőkészség
  • reprezentatív megjelenés
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, konfliktus-kezelési képesség

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol