www.cvonline.hu
Projekt koordinátor - Tender Office (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 831313
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Pályázati lehetőségek monitorozása
  •   Pályázatgenerálás és pályázatkészítés koordinálása
  •   Az egyes projektek pályázati szempontú menedzsmentje
  •   Monitoring feladatok elvégzése
  •   Előrehaladási jelentések elkészítése
  •   Helyszíni ellenőrzések előkészítése, lefolytatása
  •   Szerződés menedzsment (állami, beszállítói)
  •   A számlák és szerződések pályázati szempontú elő- és   utóellenőrzése
  •   A pályázat elkészítéséhez szükséges engedélyek,   nyilatkozatok és dokumentumok beszerzése
  •   Menedzsment riportok elkészítése
  •   A fenti feladatokkal kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség
  •   Legalább 2-3 éves releváns munkatapasztalat, európai   uniós (hazai és közösségi) GOP / TÁMOP pályázatok elkészítése illetve   kezelése területén
  •   Legalább középfokú angol nyelvtudás
  •   Releváns tapasztalat a pályázatok elszámolásában,   PEJ készítésben
  •   B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny

  • Pénzügyi   végzettség
  • EKD pályázatokban   szerzett tapasztalat
  • Közreműködő-,   támogató szervezetnél szerzett tapasztalat.
  • Közbeszerzési   ismeretek
  • Versenyképes   jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos   fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban
  • Multinacionális   környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Amit kínálunk

  • Versenyképes   jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos   fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban
  • Multinacionális   környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

  Keresés állásazonosító alapján: 77904

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió