www.cvonline.hu

Projekt Koordinátor / Tanácsadó

  • A hirdetés 1111 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

 (A munkavégzés helye - Gyál - Ügyfél telephely)

Főbb feladatok:

  • Ajánlatok előkészítése, kalkulációk megírása
  • Erőforrás gazdálkodás
  • Archiválási munkák felmérése, az ehhez tartozó munkák koordinálása
  • Irattári projektek koordinálása, felügyelete
  • Ügyfelek támogatása a szolgáltatást érintő kérdésekben
  • Külső irattáros csapat munkájának irányítása
  • Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Szükséges végzettség/tapasztalat:

  • Középfokú végzettség és erkölcsi bizonyítvány
  • Projektvezetési, valamint dokumentumkezelési munkatapasztalat
  • Iratkezelési és levéltári szakmai ismeretek
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)

Képességek:

  • Proaktívitás és gyors probléma-megoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hatékony döntési és lényeglátási, valamint projekttervezésre való képesség
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Csapatot támogató hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Gyors kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre küldje. Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Helyek Gyál
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő