www.cvonline.hu

Projekt-koordinátor (Referenciaszám:RV-979)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.07.18.
Hirdetés azonosító: 824492

Feladatok:

  • folyamatos és ad-hoc nemzetközi piackutatási projektek menedzselése, koordinációja
  • teljes körű projekt-koordinációs feladatok:
    • folyamatos pénzügyi nyomon követés, monitorozás
    • kalkulációk elkészítése, módosítása
    • határidők meghatározása és betartása
    • munkafolyamatok szervezése, felügyelete
    • adminisztráció
  • kommunikáció a társosztályokkal, külföldi partnerekkel és alvállalkozókkal

Elvárások:

  • erős angol nyelvtudás szóban és írásban
    • középfokú végzettség
    • MS Office (Excel, Word) és Outlook magas szintű használata
    • jó szervezőkészség, irányítási-, probléma-megoldási és döntési képesség
    • nyitott, határozott, pozitív, proaktív személyiség

Előny:

  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • 4 hónapos, határozott idejű munkaviszony (projekt sikerességétől függően hosszabbítva)
  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali kezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű piackutató Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (projekt-koordinátor) és a pozícióhoz tartozó RV-979-es referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő