www.cvonline.hu

PROJEKT KOORDINÁTOR (külső-belső logisztika)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Hirdetés azonosító: 746674

Link megjelenítéseimages/editor/1330800466.jpg" border="0" alt="" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Megbízónk - vezető nemzetközi autóipari beszállító vállalatcsoport egyik leányvállalata - számára a folyamatban lévő jelentős fejlesztésekkel összefüggésben szakembereket keresünk:

FELADATOK

  • A prototípusgyártás anyagellátásának megszervezése, anyagrendelések létrehozása, kezelése
  • Az előszéria-fázis során keletkező gyártási és szállítási igények kezelése (visszaigazolása)
  • A prototípusgyártás alkatrész-változásainak nyomon követése és támogatása logisztikai szempontból.
  • Áttelepítések (külső-belső) puffer gyártásának, ill. kiszervezési tevékenységek (bérmunka) megszervezése, szállítások, rendelési kondíciók, csomagolások kialakítása
  • Az új projektek logisztikai költségkalkulációjának tervezése, egyeztetése és a pénzügyi osztály támogatása
  • Közreműködés költségcsökkentési és innovatív projektek kialakításában, ill. bevezetésében
  • Folyamatos logisztikai riportok készítése az illetékes projektvezető részére

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Min. 3 éves gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • Erős tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Célorientált munkavégzés, komplex gondolkodás

ELŐNYT JELENT

  • SAP ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó induló fizetés, további juttatások
  • Korszerű munkakörnyezet, új fejlesztési projektek
  • Tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT KOORDINÁTOR (külső-belső logisztika), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése