www.cvonline.hu

Projekt koordinátor helyettes

  • A hirdetés 21 napja lejárt

Feladatok:

  • orvostudományi és klinikai vizsgálatokban való részvétel (szervezése, nyomonkövetése)
  • vizsgálati protokollok magyar és angol nyelven történő értelmezése, adaptálása a rendszerbe
  • vizsgálati készítmény előállítása, szállításában való részvétel
  • minőségbiztosítási szervezeti egység munkájának támogatása
  • minőségügyi dokumentumok készítése és kezelése (GMP szerint)
  • vizsgálati dossziék összeállítása, kezelése, vizsgálati eredmények dokumentálása
  • egészségügyi személyekkel, partnerekkel történő kapcsolattartás
  • a közvetlen felettessel történő folyamatos kapcsolattartás, rendszeres beszámolás az eredményekről

Elvárások:

  • laboratóriumi munkavégzésben szerzett tapasztalat,
  • megbízhatóság,
  • rugalmasság, pontosság és precizitás,
  • nagyfokú dokumentációs fegyelem,
  • jó kommunikációs képesség,
  • nagy teherbírás,
  • utazási hajlandóság

Szükséges képzettség: felsőfokú végzettség - egészségügyi vagy természettudományok területén szerzett felsőfokú minősítés

Előnyt jelent:

  • GMP, GCP tapasztalat,
  • minőségügyi dokumentumok kezelésében szerzett tapasztalat,
  • tisztatéri munkavégzés ismerete,
  • fertőző anyagokkal történő munkavégzés ismerete,
  • magas szintű higiénés szemlélet,
  • kiváló problémamegoldó képesség

Nyelvtudás: minimum középszintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével lehet az alábbi címen.

Helyek Debrecen
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Klinikai kutatási munkatárs, Klinikai kutatási vezető
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő