www.cvonline.hu

Projekt koordinátor (Gy-M-S)

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk nyitott, kreatív gondolkodású, jó problémamegoldó képességgel rendelkező, megbízható Projekt koordinátor munkatársat Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Projektek felügyelete, irányítása
  • Tervezési és gyártási problémák megoldásában való aktív részvétel, folyamatos nyomon követés
  • Projektvezetőkkel, cégcsoportokkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Kalkulációk készítésében való aktív részvétel
  • Kaizen folyamatok teljes körű támogatása, jobbító javaslatok tétele, folyamatos fejlesztés
  • Gyártási kapacitás számok ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Kreatív szemlélet
  • Pro-aktivitás
  • Kiváló kommunikációs képesség

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő