www.cvonline.hu
Projekt koordinátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 775860
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Projekt koordináció a WLAN roll-outon belül;   felelősségi körébe tartozik az erőforrások tervezése a projekt   költségvetésével összhangban, a projekteredmények határidőn belüli   kézbesítése

 - Az ügyfél igényeinek ellenőrzése a   gördülékenység elősegítése érdekében

 - Projektek kezdeményezése, a mérföldkövek   riportálása

 - Megvalósíthatóság vizsgálata RSS és DTTS-en   keresztül

 - Határidők, engedélyek és teljesítések   koordinálása

 - Projektfeladatok és végrehajtási fázisok   koordinálása

 - Projektek lezárása

Elvárások

- Főiskolai/egyetemi végzettség, vagy megfelelő   szakmai tapasztalat

- Tapasztalat megrendelés területén előnyt   jelent

- ITIL ismerete előnyt jelent

- T-Systems beszállítók ismerete előnyt jelent

- Önálló és strukturált munkavégzés

- Jó kommunikációs készség

- Rugalmasság, alaposság, megoldás- és   ügyfélorientáltság

- Microsoft Office biztos kezelése.

 - Felsőfokú német és alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80162

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen