www.cvonline.hu
Projekt Koordinátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 719582
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Kisebb, üzleti szempontból kevésbé kritikus projekteket vezet illetve projekt-feladatokat lát el.

- A projekt számára erőforrásról gondoskodik, projekttervet készít, tájékoztatja a résztvevőket, belső projekt esetén konzultál a belső ügyfelekkel.

- Kiadja a feladatokat, törekszik optimálisan kihasználni az erőforrásokat, működteti a projekt-szervezetet, vezeti a projektcsoportot.

- A projekt előrehaladását nyomon követi, figyeli a részvevők munkáját, teljesítményét, motiválja a projekt-csoport tagjait, javaslatokat tesz a munkahelyi vezetőnek a projekttagok képzésére, jutalmazására, megosztja az információkat.

- Betartatja az utasítási, eszkalációs és riportolási rendet, gondoskodik a jelentések időben történő elkészültéről.

- Kialakítja és ellenőrzi a projekt-adminisztrációt, ellenőrzi és jóváhagyja a számlákat.

- Rendszeresen figyeli a projekt erőforrás-felhasználását, szükség esetén megfelelő intézkedéseket hoz

Elvárások

- Felsőfokú végzettség

- 1-3 év projekt tapasztalat nemzetközi környezetben informatikai és/vagy informatikai outsourcing területen

- Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat

- Kiváló kommunikációs képesség

- Stresszhelyzetek hatékony kezelése

- Hatékony munkavégzés

- Proaktivitás

- MS Project, Office, Word, Visio ismerete

- Angol középszinten

- Német alapszinten

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78995

PROFIL