www.cvonline.hu
Projekt Koordinátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1047898
lejárt
FELADAT
  • Az offering management folyamat támogatása, a projektötlettől a megvalósításon át a termék piacra történő bevezetésig
  • IT-Releasemanagement támogatása, határidők betartása és ellenőrzése
  • Részvétel a csapat jegyzőkönyveinek elkészítésében: egyedi költségek megállapítása, ellenőrzése és konszolidációja a Business Case-hez
  • Kapcsolattartás a projekt managerekkel a szükséges információk valamint a mérföldkövek biztosításához kapcsolódó dokumentumok beszerzése céljából
  • Támogatás a „Rapid Impact Analyse” során: információs levelek kezelése, formai és tartalmi követelmények betartásának ellenőrzése; termékfejlesztési projektleírások összegyűjtése és archiválása
  • A termékfejlesztési projektek dokumentummenedzsmentjének támogatása
  • Erőforrás-tervezés- és monitorozás együttműködve a projektvezetőkkel
  • A fejlesztési program- és rizikó menedzsment támogatása
PROFIL
  • Felsőfokú végzettség és 1-2 éves munkatapasztalat vagy szakmai gyakorlat és több éves releváns munkatapasztalat
  • Tapasztalat a menedzsmenttel történő kommunikáció területén (Megbeszélések irányítása/Tanácsadás magasabb menedzsment szinten)
  • Jártas és/vagy érdeklődik a projekttémák iránt
  • Középszintű német nyelvtudás
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Operatív és szervezeti feladatok / folyamatok önálló és felelősségteljes kivitelezése időben és magas minőségi szinten
  • Rendszerszemlélet
  • Kitűnő kommunikációs készségek
  • Közgazdasági alapismeretek
  • Cél- és eredményorientált munkavégzés és tapasztalat szűkös határidők kezelésében valamint jó problémamegoldó készség
  • Magabiztos és barátságos személyiség
  • Csapatjátékos
  • Professzionális és magabiztos fellépés kritikus helyzetekben
  • Releváns IT rendszerek és alkalmazások alapos ismerete szükséges (MS Word, Excel, Powerpoint, Thinkcell stb.)

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen