www.cvonline.hu

Projekt koordinátor - beszerzés/logisztika

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.05.20.
Hirdetés azonosító: 897720

Egyik legnagyobb multinacionális autóipari beszállító magyarországi leányvállalata munkatársakat keres Projekt koordinátori pozícióba, magas szintű angol és német nyelvtudással.

Feladatok:

- A beszerzés átfogó nemzetközi folyamatoptimalizáló projektjeinek előkészítése, teljesítése és koordinálása;
- Beszerzési elemzések készítése (új folyamatok, szabványok);
- Az anyaggazdálkodási alapkövetelmények fejlesztése, meglévő és új eszközök fejlesztése, bevezetése;
- Részvétel a beszerzési riportok ellenőrzésében valamint a mutatószámok és riportrendszerek továbbfejlesztésében és kivitelezésében.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (előny:gazdasági informatika, mérnökközgazdász vagy műszaki menedzser szakon)
- Minimum 3 év tapasztalat Beszerzés vagy Folyamatmenedzsment területen;
- Jártasság folyamatváltozások és folyamategységesítések területén;
- Tárgyalóképes NÉMET ÉS ANGOL nyelvtudás;
- Projektvezetésben szerzett tapasztalat;
- SAP vállalatirányítási rendszer minimum felhasználó szintű ismerete;
- Magas szintű Excel, Power Point and Access tudás;
- Oktatói tapasztalat;
- Utazási hajlandóság;
- Magabiztos, határozott fellépés a megfelelő kommunikációs, tárgyalási készséggel;

Amit kínálunk:

- Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
- Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
- Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetéseken;
- Karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat;
- Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet;
- Széles körű béren felüli juttatásokat;

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a