www.cvonline.hu

Projekt koordinátor - B2B

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Az Értékesítési Projekt Szakértő feladata a UPC üzleti értékesítési tevékenységének támogatása az igény keletkezését követő felméréstől, a műszaki terv összeállításán és a projekt kivitelezésének koordinálásán keresztül a számlázás indításáig.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú szakirányú, vagy műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Kiemelkedő projektszemlélet jellemzi
  • Projekt menedzsment módszertani ismeretekkel rendelkezik
  • Projekt menedzsment területen minimum 3 éves tapasztalattal bír
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és ügyfélközpontúság jellemzi
  • Együttműködő, megbízható és önálló

Munkakör betöltése során előynt jelent:

  • Telekommunikációs szolgáltatások és informatikai megoldások ismerete (elsősorban vezetékes, emellett vezeték nélküli)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Részvétel az értékesítési célú, igényfelmérő és műszaki tartalmat pontosító ügyféltárgyalásokon, a projekt műszaki tartalmának prezentálásával;
  • Kiemelt értékesítési projektek szakmai támogatása, komplex értékesítési ajánlatok tartalmának megtervezése az előfizetői igény alapján a társosztályokkal együttműködve, rendszerterv összeállítása, annak koordinációja; egyedi ajánlati/szerződéses paraméterek/feltételek egyeztetése, jóváhagyatása az illetékes szervezeti egységekkel
  • A kiemelt projektekhez kapcsolódó műszaki felmérések indítása, azok eredményének begyűjtése
  • Komplex, kiemelt értékesítési projektek kivitelezésének koordinálása, szakmai támogatása (projekt menedzsment), adminisztratív feladatok elvégzésének koordinációja
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal illetve beszállítókkal, társszolgáltatókkal és alvállalkozókkal; a leghatékonyabb megoldás keresése, kiválasztása;
  • Az értékesített termékekhez/szolgáltatásokhoz kapcsolódó társszolgáltatói- és szállítói ajánlatok értékelése; szerződés-menedzsment

 Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban - fejlődő piacán
  • Kiváló csapat
  • Tréningek és továbbképzések
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.