Projekt koordinátor angol és spanyol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3941)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.26.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 981654

Budapesti, XIII. kerületi multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Projekt koordinátor angol és spanyol nyelvtudással

Feladatok:
- Fordítás, fordítói munkák koordinálása
- Munkafolyamatok gördülékeny elvégzésének biztosítása
- A fordítói ütemterv betartásának felügyelete
- Fejlesztési folyamatok támogatása
- Riportok, jelentések készítése
- Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív/passzív tanulmányok
- Minimum 30 óra vállalása hétköznapokon
- Aktív, magas szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.