www.cvonline.hu

PROJEKT KOORDINÁTOR (6518)

  • A hirdetés 966 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-kölcsönző és Munkaerő-közvetítő cég egészségügy területén tevékenykedő multinacionális megbízópartnere számára - budaörsi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Projekt koordinátor

Feladatok:
•Logisztikai (raktárak transzformálásához kapcsolódó) projekt koordinálása
•Project Managerek munkájának adminisztratív támogatása
•A projekttagok és a társosztályok közötti tevékenységek koordinálása
•A projekt strukturált, rendszerezett és lekövethető dokumentálásának biztosítása
•Folyamatok monitorozása a határidők tartásának szempontjából, javaslattétel
•Adatok adatbázisba történő bevitele és naprakészen tartása (Oracle)
•Prezentációk és riportok készítése, meetingek szervezése
•Bizalmas információk kezelése

Elvárások:
•Egyetemi/főiskolai diploma
•Hasonló pozícióban, logisztikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
•Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
•Magabiztos MS Office ismeretek (Outlook gyakorlat)
•Kiváló rendszerező és tervező készség
•Határidők betartása, multitasking

Előny:
•További francia vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:
•Budaörs (Budapesttől 10 km-re, ingyenes céges buszok Budapestről)

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
•Ingyenes céges buszok Budaörsre főbb csomóponttól
•Fejlődési, képzési lehetőség

Fényképes önéletrajzát fizetési igénye feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Projekt koordinátor Budaörs”
Telefon: 061/ 279-0624