Humanfield Tanácsadó Iroda-PROJEKT KOORDINÁCIÓS MÉRNÖK  (HF 7-5354)

PROJEKT KOORDINÁCIÓS MÉRNÖK (HF 7-5354)

Megbízható, biztos hátterű gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

PROJEKT KOORDINÁCIÓS MÉRNÖK

(HF 7-5354)

munkakörbe.

Feladat
•    Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás,
•    Árajánlatok készítése beérkező tervrajzok alapján,
•    Gépészeti projektek felügyelete, nyomonkövetése,
•    Együttműködés a tervező kollégákkal és a partnerekkel.

Elvárások
•    EGYETEMI GÉPÉSZMÉRNÖK VÉGZETTSÉG,
•    Projektekkel kapcsolatos min. 3-4 éves tapasztalat gépészetben,
•    ANGOL nyelv nagyon erős, kommunikációs szintű ismerete.

Amit kínálunk
•    Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
•    Versenyképes juttatási csomag,
•    Utazási lehetőség,
•    Gyorsan fejlődő cég.

Egyéb:
•    Munkavégzés helye: Budapest.
•    Munkakezdés azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 7-5354” referenciaszám feltüntetésével a lent megadott e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
         www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest