www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

PROJEKT KONTROLLER/PROJEKT KONTROLLER CSOPORTVEZETŐ

(HF 10-7338)

munkatársat.

Feladat:

  • Termékek önköltségég kalkulációja,
  • Gazdaságossági számítások elvégzése (Vevői és beruházási projektek),
  • Havi és éves jelentések készítésében való részvétel,
  • Részvétel költségcsökkentési projektekben.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Junior, Senior és vezetői szintre is keresünk szakembereket),
  • Előny autóipari tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér, nyugodt munkakörülmények,
  • Fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Heves megye,
Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7338”- as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése