www.cvonline.hu

Projekt Kontroller

  • A hirdetés 833 napja lejárt

A LAKORT Kft. akinek fő profilja lakókonténer termékek, ugyanúgy, mint több száz fős akár sivatagi, akár hideg égövi körülmények között komplex szállás és munkakörülményeket nyújtó lakótáborok, irodai épületek, iskolák, óvodák, moduláris építésű lakóházak igény szerinti tervezése, gyártása és helyszíni kivitelezése, keres a csapatába projekt kontrollert, az alábbi feltételekkel:

Feladat:

  • Projekt költségvetések és cash-flow összeállítása olyan részletességgel, hogy abból a szakterületi költségvetések megállapíthatóak és nyomon követhetőek legyenek,
  • Beszámolók, elemzések és riportok készítése, a vezetőség döntéseinek előkészítése, az ügyvezető munkájának támogatása
  • Projektek határidő és költség kontrollingja, beleértve a projekt jóváhagyott teljesítési rész és befejező határidei és jóváhagyott költségvetése teljesülése ellenőrzésére a határidő csúszások és a költség keretek túllépésének megelőzésére,
  • Munkaszámok elszámoltatása, munkaszámos eredmény becslés készítése,
  • Utókalkuláció és eredményszámítás, terv-tény adatok összehasonlítása, eltéréselemzés az újabb projektek árképzése megalapozottabbá tétele érdekében,
  • Közreműködés az új projektek árképzésében, illetve az eladási ár kialakításában,
  • A szakterületek operatív támogatása,
  • Könyvvizsgálói auditok támogatása

Elvárás:

  • Ipari, építőipari export fővállalkozási projekt kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Ügyviteli szervezés, különösen a szakterület kialakításában, szabályozásában és működtetésében szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Stressz tűrő képesség,
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Vezetői képességek,
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Minimális tapasztalat: Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat.

Munkaidő típusa: teljes munkaidő

Az önéletrajzot a jövedelem igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...