www.cvonline.hu

Projekt Kontroller

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.

Van tapasztalatod a projekt kontrolling területen, esetleg EU-s pályázatokban is jártas vagy? A XXI. századi innovációs, technológiai közszolgáltató szervezeti partnerünkhöz keresünk olyan szakmailag felkészült jelöltet, aki szívesen dolgozna egy komplex,

Pozíció leírása / Job description

Van tapasztalatod a projekt kontrolling területen, esetleg EU-s pályázatokban is jártas vagy? A XXI. századi innovációs, technológiai közszolgáltató szervezeti partnerünkhöz keresünk olyan szakmailag felkészült jelöltet, aki szívesen dolgozna egy komplex, izgalmas feladatkörben, nagyon magas szintű vezetők munkáját segítve.
-Vezérigazgató vezetői kontrolling szintű támogatása, vezetői információs rendszer kialakítása és működtetése,
-Felsővezetők részére történő elemzések, üzletfejlesztési és szabályozási javaslatok készítése,
-Az üzletfejlesztési területtel való együttműködés, termékfejlesztés-kontrolling, üzleti-közszolgáltatási eredmény riportok, ésszerű-nyereséghányad számítások,
-Üzleti tervezési feladatokban közreműködés, üzleti-terv számítások, az üzleti tervtől való eltérések kimutatása, az eltérések okainak feltárása, elemzése és új modell változatok vizsgálata,
-Projektépítés, projekt pénzügyi folyamatok felügyelete, projekt-kontrolling, projektek szakmai, - pénzügyi követése, projektek költségvetésének nyomon követése, riportolása,
-Számviteli időszaki zárásokban való aktív közreműködés, szoros együttműködés a pénzügyi és számviteli területtel,
-Számviteli beszámoló készítés és riportolás támogatása, negyedéves beszámoló kontrolling tesztje, negyedéves fedezettségi számítás-modell kialakítása, működtetése,
-Támogatás a Társaság üzleti területeinek, folyamatainak, tevékenységeinek eredmény-értelmezésében, prezentációjában, felügyelőbizottsági előterjesztések ellenőrzése,
-Támogatás az üzleti területek, folyamatok, tevékenységek pénzügyi (rész) költségvetésének elkészítésében, a szolgáltatási ágak önköltség-elő és utókalkulációjának elemzése,
-Pénzügyi fejlesztések üzleti megfelelőségének mérése,
-A Társaság likviditásának, illetve CASH-FLOW-jának folyamatos figyelemmel kísérése, elemzése,
-Transzferár számítások (modellek) kialakítása, tesztek, elemzések végzése
-Fő üzleti számítógépes rendszereken konzisztencia tesztek végzése,
-Digitális vállalati folyamatok kontrolling ellenőrzési pontjainak kialakítása, folyamatos elemzése,
-ISO minősítések szerinti munkafolyamatok kontrollja,
-Mindazon feladatok ellátása, amelyekkel a gazdasági igazgató esetileg megbízza.

Elvárások / Requirements

-szakképzettség: gazdasági
-szakmai gyakorlat: 3-5 év tapasztalat
-informatikai ismeretek: Excel, SAP előny
-nyelvismeret: angol (középfok)

Amit kínálunk / Offer

- szép, innovatív munkakörnyezet
- jó lokáció
- stabil, együttműködő csapat
- szoros munka a vezetőkkel
- folyamatos innováció, fejlődés
- változatos projektekben való részvétel
- kiemelkedő cafeteria

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -