www.cvonline.hu

PROJEKT KONTROLLER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1040244

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Projekt költségek követése ( projekteken könyvelt költségek, beruházási terv, szerszám költség és vevői hozzájárulás)
  • A “best estimate” riport havi frissítése a havi termelés indulásáig és a három havi előrejelzése
  • Projekt eredmény követése és validációja; az akció tervek havi áttekintése
  • Projekt menedzserek támogatása a vevői ajánlatok elkészítésében
  • Havi project megbeszélésekre a pénzügyi adatok elkészítése
  • Vevői előrejelzések követése, üzleti terv készítése

Elvárások

  • Szakmai felsőfokú végzettség (közgazdász)
  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Önállóság, precizitás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT KONTROLLER, Veszprém megye