www.cvonline.hu

Projekt Kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.02.
Hirdetés azonosító: 1027766

Minimum 3 év tapasztalattal rendelkező Projekt Kontrollert keresünk partnerünk - állami szektorban tevékenykedő, erősen innovatív és folyamatosan fejlődő szervezet - számára.

Feladatok:

- Projekttervezés, projektépítés
- A projekt során szükséges pénzügyi tervek elkészítése
- Projekt pénzügyi folyamatok teljes felügyelete, a projekt-likviditás megtervezése
- Szükséges pénzeszközök rendelkezésre állásának megtervezése, kontrollálása, felügyelete
- Projekt tervezése és megvalósulása során a pénzügyi elszámolások, kimutatások elkészítése
- Aktív részvétel a projekt üzleti modell-tervezésben
- Üzleti tervezési feladatokban közreműködés
- Üzleti tervtől való eltérések kimutatása, az eltérések okainak feltárása
- Aktív részvétel a projekt kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
- Többéves kontrolling területén szerzett gyakorlat
- Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny)
- Aktív angol nyelvismeret
- Innovatív és kreatív gondolkodás
- Gyakorlat projekt-kivitelezés, projekt-kontrolling területén

Amit kínálunk:

- Innovatív környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Családias, modern környezet
- Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján