www.cvonline.hu

Projekt költségtervező

  • A hirdetés 253 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, Európa szerte.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • árajánlatok beérkezésekor kommunikáció a vevővel, kereskedőkkel
  • specifikációk lefektetése, rögzítése, majd a technológiával, gyártással egyeztetve projektek költségvetésének és megvalósítási idejének kidolgozása, megtervezése
  • a költségvetés elfogadása után árajánlatok készítése magyar és/vagy angol nyelven
  • az ajánlatok vállalat irányítási rendszerben történő rögzítése, felülvizsgálata
  • utókalkulációk készítése, módosítások kezelése
  • együttműködés a projekt menedzserekkel és a műszaki igazgatóval

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki végzettség, lehetőleg gépész szakirányon
  • középszintű angol nyelvtudás
  • számítógépes alapismeretek (word,excel)
  • gyártás, szereléstechnológiai ismeretek
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kitartás, hosszú távú elkötelezettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer ismerete (IFS)
  • német nyelvtudás
  • méréstechnikában, egyedi gépek gyártása során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fiatal, folyamatosan fejlődő csapat
  • hosszú távú, biztos munkahely

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

  • Vecsés

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő