www.cvonline.hu

Projekt gépészmérnök

  • A hirdetés 30 napja lejárt

Ez a hirdetés Önnek szól, ha egy innovatív és környezettudatos vállalat tagja szeretne lenni, ha fejlődésre és változatos feladatokra vágyik!

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Ajánlati kiírások készítése, beérkező ajánlatok műszaki kiértékelése,
  • Ipari és logisztikai létesítmények komplett terveztetése, tervezésének felügyelete,
  • Tervek szakági ellenőrzése és véleményezése, tervzsűrik koordinálása,
  • Ipari projektek bonyolítása során gépész szakági projektfeladatok teljes körű ellátása,
  • Költséghatékony műszaki megoldások tervekbe történő átvezettetése,
  • Engedélyeztetési eljárások bonyolítása, hatósági egyeztetések koordinálása,
  • Gépek, berendezések, tartályok tenderdokumentációinak összeállítása,
  • Technológia szerelési, kivitelezési tenderek teljes körű lebonyolítása,
  • Kivitelezési munkálatok szakági felügyelete, műszaki ellenőrzése,
  • Építési e-napló követése,
  • Műszaki átadások bonyolítása, használatbavételi eljárások koordinálása.

Követelmények:

  • 2-5 év releváns tapasztalat,
  • Gépészmérnök végzettség,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet,
  • Terhelhetőség, precíz munkavégzés szoros határidők mellett,
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • Eredmény orientált, lendületes személyiség.

Előnyt jelent:

  • Ipari projektek, nagyberuházások bonyolításában szerzett tapasztalat,
  • Hatósági engedélyezési eljárások ismerete,
  • Gépész műszaki ellenőri jogosultság,
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • QA/QC területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés.

Jelentkezését, fényképes önéletrajzát, a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Heves
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő