www.cvonline.hu

Projekt folyamatmérnök (NPI)

  • A hirdetés 364 napja lejárt

V01pfmnpi

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Projekt folymatmérnök kollégát.

Feladatok:

  • Az új termékek, folyamatok bevezetésének támogatása
  • Gyártósorok koncepciójának kialakítása, folyamattervezés, PFMEA készítése, validálás megtervezése, és a folyamat lebonyolítása
  • Folyamatok validálási folyamatának támogatása, BOM és a munkafolyamatok kialakítása
  • Első minták legyártásának levezényelése, szériába vezetés
  • Beszállítókkal való intenzív kapcsolattartás, beszállítói tevékenység tervezése

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Legalább 3-5 év hasonló munkakörben, autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • PFMEA ismeret
  • Új termékek bevezetésében, gyártósor koncepció definiálásában szerzett tapasztalat
  • BOM és SAP Workflow ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Német és/vagy francia nyelvismeret

Egyéb információ:

  • Az új gyártócsarnokban most kerülnek bevezetésre a folyamatok és a technológiák, így lehetőség van ezek kialakításában részt venni
  • Rendkívül korszerű, modern technológiák és termékek
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol