Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKT FOLYAMATMÉRNÖK

 (HF 10-7014)

pozícióba.

 Feladatok

  • Fejlesztési projektek koordinálása/vezetése,
  • Új technológiák és termékek bevezetése,
  • Gyártási folyamatok, infrastruktúra fejlesztése,
  • Megvalósíthatósági/kapacitás vizsgálatok elvégzése,
  • Operátorok szakmai támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamos-, gépészmérnök),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny (további előny: autóipar),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet,
  • Versenyképes bérezés,
  • Betanulási lehetőség a cég külföldi leányvállalatainál.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7014"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése