www.cvonline.hu

Projekt és support koordinátor

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Magyar tulajdonú BI technológiai szolgáltató vállalkozás, amely 2004 óta van jelen a magyar piacon. Szolgáltatásai az üzleti intelligencia valamint a kapcsolódó üzleti és technológiai megoldásokat foglalja magába. Ügyfeleink elsősorban pénzügyi és biztosító nagyvállalatok, de egyéb üzleti területeken is rendelkezünk releváns referenciákkal.

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások változatos, több üzleti területen átívelő projektek, feladatok révén,
  • nagyvállalati ügyfelekkel való együttműködés,
  • önálló, célorientált, eredmény centrikus munkavégzés,
  • minősített szakmai képzéseken és vizsgákon való részvétel,
  • egyéni kezdeményezések támogatása

Feladatok:

  • támogatási szolgáltatási szerződésekkel kapcsolatos ügyfél kapcsolat és adminisztratív feladat követés,
  • projektekkel, fejlesztésekkel kapcsolatos ügyfél kapcsolat és adminisztratív feladat követés,
  • támogatási és fejlesztési feladatokkal kapcsolatos belső és ügyfél státuszok elvégzése,
  • támogatási és fejlesztési ajánlatok elkészítése,
  • részvétel a projekt ajánlatok elkészítésében,
  • részvétel a projektek tervezési feladataiban,
  • támogatási és fejlesztési feladatokkal kapcsolatos kontrolling riportok elkészítése,
  • részvétel a projektek tesztelési terveinek elkészítésében, és kivitelezésében,
  • értékesítés segítése támogatási szolgáltatási szerződések megkötésében.
  • együttműködés az ügyfél informatikai és üzleti területeivel,
  • szoros együttműködés a szervezet fejlesztőivel, támogatóival.

Elvárások:

  • informatikai rendszerek használatában való jártasság,
  • Microsoft Office rendszer használatában való kimagasló jártasság,
  • precíz, pragmatikus munkavégzés,
  • határozottság, agilitás,
  • analitikus gondolkodás,
  • együttműködés, csapatmunka,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • önálló tanulási képesség.

Előnyt jelent:

  • informatikai vagy közgazdasági végzettség,
  • üzleti intelligencia fejlesztéssel összefüggő ismeretek,
  • Microsoft Project rendszer ismerete,
  • Atlassian JIRA rendszer ismerete,
  • szoftverfejlesztési módszertanok ismerete,
  • projektmenedzsment módszertanok ismerete,
  • aktív, írásban és szóban is kommunikációképes angol nyelvtudás;

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő