www.cvonline.hu

Projekt- és irodavezető - Kecskemét (Ref.:676)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.08.29.
Hirdetés azonosító: 810613
lejárt

A Viapan Group tíz üzletágával Magyarország meghatározó humánerőforrás-szolgáltatója. Cégcsoportunk komplex szolgáltatást nyújt, multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleinknek. Munkaerő-kölcsönzési és közvetítési csapatunkba keresünk munkatársat kecskeméti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Projekt- és irodavezető - Kecskemét Ref.:651

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaerő kölcsönzési és közvetítési projektek teljes körű ellátása

  • Toborzás, kiválasztás, tesztíratás

  • Az iroda adminisztratív feladatainak ellátása,

  • Formanyomtatványok rendszerezése, kezelése, anyagok rendelése

  • Szerződések előkészítése és megkötése

  • Jelenléti ívek és és havi elszámolások összesítése

  • Statisztikák, elemzések készítése,

  • Megbízóinkkal napi szintű, aktív kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,

  • Munkaügyi területen és adminisztrációban szerzett minimum 2-3 éves szakmai gyakorlat,

  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek, különös tekintettel az irodai munkavégzéshez használt programokra

  • Magabiztos német nyelvtudás

  • Kiváló kommunikációs készség,

  • Jó szervező és koordináló képesség,

  • Önálló, felelősségteljes és pontos munkavégzés,

  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség,

  • Pozitív, nyitott személyiség

  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség

  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Lendületes csapatban való működés

  • Barátságos munkakörnyezet

  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát E-mail cím megjelenítése e-mail címre Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu